SMS Aktivasyon Uygulamalarında Evrensellik

1

SMS Aktivasyon uygulamalarının kullanılabilirliğini artırmak için sürekli olarak üzerinde çalışıyor müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda yeni özellikler eklerken bir taraftan da güvenliği artırıcı önlemler almaya çalışıyorum. Şu ana kadar sürekli olarak geliştirdiğim SMS Aktivasyon uygulamaları;


(XenTurk) SMS Aktivation System for XenForo
(IPBA) SMS Aktivation System for IPB3
(IPBA) SMS Aktivation System for IPB4
(BV) SMS Aktivation for vB3
(BV) SMS Aktivation for vB4

Üzerinde çalışmaya ara verdiğim SMS Activation for WordPress bu kış detaylı özellikleriyle zamanım uygun olursa hazır olacağını umuyorum.

SMS Aktivasyon için şu ana kadar gelen yoğun talepler yerel yani TR içi SMS Aktivasyon yönündeydi. Ayrıca yabancı SMS API hizmetleri oldukça pahalıydı. Artık bunun için daha ucuz çözümler gelmeye başlayınca uygulamayı evrensel düzeye çıkarmaya karar verdim.

Yeni SMS Aktivasyon uygulamalarına ek olarak gelecek yenilikler:
SMS Aktivasyon iki yönlü mümkün olacak. Kullanıcı sms aktivasyon işlemi için dilerse tarafımızdan gönderilen sms ile aktivasyon yapabileceği gibi kullanıcı tarafından sms gönderilerek aktivasyon işlemi yapılabilecek.

Uluslararası sms aktivasyon mümkün olacak. Herhangi bir ülkeden sms kativasyon işlemi mümkün olacak. Bunun için Twilio sms gateway kullanılacak. SMs fiyatları neredeyse Türkiye fiyatlarına yakın olduğu kadar çok ta hızlı.

Bu konu hakkında bilgilendirmelerim devam edecek.
Bu konudaki konu görüşlerinizi forumlarımızdan bize iletebilirsiniz.

http://xenturk.com
http://www.ipbaccess.com.
http://bilgivadisi.com
http://vbulletin.bilgivadisi.com

Paylaş.

Yazar Hakkında

zbahadir

1 Yorum

Yorum Bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.